Zdjęcia przedstawiające Galaxy Note 9 to fake!

napisał(a) Przemysław Zdebski - Kwiecień 11

Zdjęcia przedstawiające Galaxy Note 9 to fake!

Nadszedł czas, aby wszelkie pogłoski o nowym Note‚cie zalały internet. To już staje się tradycją, że na długo przed oficjalną premierą (która, nawiasem mówiąc, nie została nawet ogłoszona), ktoś na twiterzereddicie bądź innym portalu publikuje rzekome zdjęcie gotowego urządzenia. Nie inaczej jest w przypadku Galaxy Note 9, na który czeka rzesza fanów.


Na irańskim portalu SamArena.ir pojawiły się zdjęcia przedstawiające Galaxy Note 9. Przynajmniej tak twierdzi autor wpisu. Na fotografiach możemy zobaczyć, jak prezentuje się telefon z tyłu oraz przodu. Dodatkowo pojawił się także rzut na rysik S-Pen. Jedno ze zdjęć prezentuję nawet Note 9 przy włączonym ekranie w aplikacji Messenger. Oczywiście wszystko to jeden wielki fake!

Spostrzegawczy pewnie zauważyli, że na pleckach urządzenie nie ma czytnika linii papilarnych, co sugerowałoby, że czytnik znajduję się pod wyświetlaczem. Z tego, co dotychczas wiemy, to Samsung ma problemy techniczne z wprowadzeniem działającego czytnika wbudowanego w ekran. Zatem twórca tych zdjęć bardzo optymistycznie podszedł do tej sprawy, zakładając, że Samsung jednak przezwyciężył wszystkie trudności.

Zdjęcia Galaxy Note 9 wyciekły? Dobre żarty…

Galaxy Note 9 Galaxy Note 9 Galaxy Note 9

Wszystkie z powyższych zdjęć zostały zaczerpnięte z różnych artykułów o Galaxy S9. Wystarczy, że wyszukacie te obrazy w Google’ach i od razu ukażę się wam szereg artykułów o Galaxy S9. Może zdjęcie się trochę różnią od tych w grafikach Google’a, ale do czego jest Photoshop? Odrobina magii i ludzie od razu pomyślą, że faktycznie patrzą na Galaxy Note 9. Prawda jednak jest tak, że Samsung zapewne nie ma nawet gotowego prototypu następcy ubiegłorocznego Note 8. Jest na to zdecydowanie za wcześnie.

Odnośnie do tej sprawy z czytnikiem linii papilarnych pod wyświetlaczem, to mam taką małą dygresję na ten temat Z jednej strony „wow super, tego jeszcze nie było”, ale z drugiej strony czy ten nowy ficzer jest konieczny? Na miejscu Samsunga zastanowiłbym się co zrobić, aby Galaxy Note 9 nie był po prostu S9+ z rysikiem S Pen. W przeciwnym wypadku ich nowy flagowiec może podzielić losy starszego brata.

A co wy myślicie o tych zdjęciach? Poniżej możecie zobaczyć oryginalne zdjęcia z artykułów branżowych oraz te niby „wyciekłe” pochodzące z irańskiego źródła. Daj znać w komentarzu, co sądzisz o takich akcjach.

Galaxy Note 9 Galaxy Note 9

Źródło: 1

Top