Zacznijcie już odkładać, bo cena Galaxy S9 nie będzie niska

napisał(a) Przemysław Zdebski - Luty 25

Zacznijcie już odkładać, bo cena Galaxy S9 nie będzie niska

Już za parę godzin świat ujrzy nowe modele z serii Galaxy. Portfolio Samsunga wzbogaci się o dziewiątą już odsłonę popularnej marki znanej na całym świecie. Przekonajmy się, ile przyjdzie nam zapłacić za nową słuchawkę Samsunga.

cena

Na Twitterze jednego z czołowych dziennikarzy mobilnych — Evana Blassa, pojawił się wpis o cenach Galaxy S9 oraz S9+. Według wpisu za Galaxy S9 będziemy musieli zapłacić około 841 euro (3 505 PLN wg obecnego kursu). Natomiast cena Galaxy S9+ będzie oscylować wokół 997 euro (4 156 PLN wg obecnego kursu). Ceny mogą przyprawić o ból głowy. Jednak nie różnią się zbytnio od cen zeszłorocznego Galaxy S8. Producenci przyzwyczaili nas do tak niebotycznych kwot za urządzenie, którego notabene głównym zadaniem jest odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych.

cena

Najważniejsze różnice Galaxy S9 względem S8

Wśród nowych funkcji, które skuszą potencjalnych kupujących, należy wymienić głośniki stereo, ulepszony system rozpoznawania twarzy, który łączy zalety skanera tęczówki z odblokowywaniem urządzenia za pomocą twarzy oraz najważniejsza zmiana zmienna przesłona aparatu f/1.5-f/2.4. Kolejną istotną zmianą jest umieszczenie skanera linii papilarnych pod aparatem głównym. Znacząco poprawi to ergonomie korzystania z niego, na co narzekało wielu użytkowników Galaxy S8. Cena zatem jest adekwatna do tego co będzie oferował telefon.

Aż trudno uwierzyć, że od premiery Galaxy S8/S8+ minął już niespełna rok. Czy ubiegłoroczny przedstawiciel linii Galaxy aż tak bardzo się postarzał, by wymienić go na tegoroczną odsłonę? To pytanie pozostawię do momentu pojawienia się pierwszy recenzji.

Źródło: 1

Top