Urządzenia

 
Oświadczenie

Oświadczenie:

W związku z opublikowaniem przez blog samsung-mobile.pl w okresie od 4.02.2018 do 16.02.2018 artykułów „Samsung Gear S3 i Targi Baselworld 2017” oraz „Samsung Unpacked 2017 – podsumowanie konferencji” pod którymi widnieje nazwisko Michał Zowada zamiast Szymon Maziarz oświadczam, że oznaczenie autorstwa jest wytworem błędów powstałych w trakcie modernizacji systemu i nie jest zgodne z prawdą. Wyrażam ubolewanie z powodu naruszenia dobra osobistego i autorskiego prawa osobistego Pana Szymona Maziarza

Przemysław Zdebski / 19 marca
przycisk bixby

Przycisk Bixby w Galaxy S9: progres czy regres?

Każdy zna ten moment, kiedy po zakupie nowego telefonu, nie może się nim nacieszyć. Wówczas urządzenie jest pozbawione wad, a my jesteśmy najszczęśliwszymi osobami na świecie. Trochę jak dzieci, które dostały nową zabawkę. Jednak w pewnym momencie, gdy minie ten początkowy okres ekscytacji zaczyna się powoli dostrzegać małe, denerwujące rzeczy. W przypadku Galaxy S9 tym uciążliwym aspektem jest przycisk Bixby.

Przemysław Zdebski / 15 marca
J8+

Galaxy J8 oraz J8+: solidne średniaki Samsunga

Koreański gigant pracuje nad nowymi smartfonami z serii Galaxy J. Jednym z nich będzie najprawdopodobniej Galaxy J8. Oprócz niego w ofercie producenta możee pojawić się również wariant „z plusem”, który będzie oferował m.in. większą pamięć RAM.

Przemysław Zdebski / 15 marca
naprawie

Galaxy S9+ bardzo trudny w naprawie

Kiedy kupujemy urządzenie multimedialne za kwotę blisko 4000 zł, oczekujemy od niego niezawodności i wręcz herkulesowej wytrzymałości. Niewątpliwie Galaxy S9+ należy do tego typu sprzętu. Oprócz świetnej wydajności gwarantuję solidną konstrukcję. Jednak zdarzają się takie dni, kiedy nawet najlepsi są zmuszeni odwiedzić punkt serwisowy.

      Top