Limitowana edycja robotów sprzątających Samsunga – POWERbot.

napisał(a) Jan Buchta - Październik 10

Limitowana edycja robotów sprzątających Samsunga – POWERbot.

Poniższy wpis nie jest bezpośrednio związany z działalnością Samsunga w branży mobilnej ale dziś nie mogło zabraknąć informacji na ten temat. Tak, odkurzacze na zdjęciu w nagłówku dobrze Wam się kojarzą. 

Zapewne większość z Was bez względu na to czy jest fanem serii czy też nie to i tak trafiła na zwiastun bądź na wpis jemu poświęcony. Mowa oczywiście o opublikowanym dzisiaj zwiastunie kolejnej części Gwiezdnych Wojen, która do kin trafi w grudniu. Saga jest jest już ikoną popkultury i premiera filmu odbija się szerokim echem nie tylko w świecie kina. Z popularności Star Wars czerpią rozmaite korzyści także inne branże. Szczególnie w dobie internetu zbliżająca się premiera kolejnej części jest niezwykle nagłośniona i staje się ważnym wydarzeniem. Samo pojawienie się nowego zwiastuna filmu jest już niesłychanie nagłośnione. Niektórzy mówią uszczypliwie, że jak tak dalej pójdzie to niebawem będziemy się ekscytować zwiastunem zwiastuna. Faktycznie jest coś na rzeczy bo wystarczyło dziś rano włączyć internety by z różnych źródeł napłynęły do nas informacje o nowej zapowiedzi filmu i rozpoczęciu przedsprzedaży biletów na film. Dziś gdy w drodze do pracy włączyłem Feedly to pierwsza strona mówiła tylko o jednym.

Screenshot_2017-10-10-08-22-17

Samsung również dał się ponieść gwiezdnemu szaleństwo (w końcu to ważne by być na czasie). Firma zaprezentowała dziś limitowaną edycję swoich robotów sprzątających Star Wars POWERbot. Gdy zobaczyłem samą grafikę po raz pierwszy (nie czytając wcześniej opisu) to pomyślałem „świetne, wyglądają jak z Gwiezdnych Wojen”. Po chwili przewinąłem stronę nieco w dół i wszystko było jasne. Nie był to oczywiście przypadek. Do wyboru są dwa odkurzacze inspirowane postaciami z filmu. Pierwsza to przypomina maskę słynnego Lorda. Druga wersja przedstawia biało-czarny hełm Szturmowca. Wygląd to nie wszytko, ponieważ oba modele wydają zabawne dźwięki charakterystyczne dla każdej postaci. Na przykład podczas włączania urządzenia w wersji Darth Vader, odkurzacz odtwarza dźwięki naśladujące oddychanie postaci.

darth_vader_003 stormtrooper_003

Niestety nie każdy może sobie sprawić na własność R2-D2 ale takie robota sprzątającego jakie zaprezentował dziś Samsung nie powstydziłby się żaden miłośnik Gwiezdnych Wojen.

Źródło: 1

Top