Samsung U Flex: spróbuj je złamać!

napisał(a) Przemysław Zdebski - Sierpień 09

Samsung U Flex: spróbuj je złamać!

Czasy, w których słuchawki do telefonu były utożsamiane z plątaniną kabli, powoli odchodzą do lamusa. Producenci wprowadzają coraz to wymyślniejsze rozwiązania, aby zmniejszyć irytację wśród użytkowników. Samsung nie mógł pozostać bierny w tej dziedzinie i niedawno wprowadził na rynek nową parę słuchawek, nazwaną Samsung U Flex, które — jak sami twierdzą — zostały zaprojektowane tak, aby dostarczyć maksimum wygody i zadowolenia podczas słuchania ulubionej playlisty.


Jak pewnie się domyślacie, Samsung U Flex można wyginać, zginać i traktować jak zabawkę odrestaurowującą bez obawy o jakiekolwiek uszkodzenia. Według zapewnień Samsunga, zestaw można zginać nawet o 100 °! Co oznacza, że śmiało możecie je dać żonie czy dziewczynie na przechowanie bez obaw o uszkodzenia. Całość wspiera bezprzewodową łączność Bluetooth, a także dedykowany przycisk, który możecie skonfigurować według własnych upodobań. Może to być włączenie nagrywania głosu, aplikacji S health, a nawet Bixby, ale to oczywiście tylko część możliwości. Ponadto dostajemy pięć funkcyjnych przycisków odpowiadające za Power, Play, Pause, a także przycisk do pogłaśniania i ściszania.
Samsung U Flex
Przejdźmy do najważniejszego, czyli jakości dźwięku. Samsung U Flex są wyposażone w podwójne głośniki, składających się z 11-mm wooferów (czyli głośnika niskotonowego, generującego przyjemne w odbiorze basy) i 8 mm tweeterów (czyli głośnika wysokotonowego, który dostarcza do nas wszelkie inne dźwięki). Taka specyfikacja sprawia, że słuchawki radzą sobie o wiele lepiej od tych standardowych pchełek. Zważając na fakt, że Samsung nabył markę Harman, kojarzoną głównie z tworzenia sprzętu audio, jakość reprodukowanego powinna być imponująca. Ponadto dzięki wsparciu dla ich własnej technologii Scalable Codec (Android 7.0 i wyżej), która zmniejsza zakłócenia podczas łączności Bluetooth, dźwięk jest czystszy i mocniejszy, co w odniesieniu do słuchawek bezprzewodowych jest ogromną zaletą.

Samsung U Flex

Słuchawki pomimo swoich zginalnych właściwości, potrafią także wibrować podczas przychodzących rozmów, a także wszelkich powiadomień i zgodnie z oczekiwaniami otrzymujemy pełne wsparcie przez aplikację Samsung Level, przez którą dostosujemy dźwięk do własnych preferencji. A jeśli nagle zacznie padać deszcz podczas porannego joggingu, to nie trzeba się obawiać o ich zalanie, bo set jest w pełni odporny na wodę.

Samsung U Flex

Samsung U Flex będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, czarnym i w kolorze kości słoniowej. Ich cena zaczyna się od 249 zł.

Źródło: 1

Top