Rysik S Pen dla Galaxy Note 8

napisał(a) Paweł Kucięba - Październik 04

Rysik S Pen dla Galaxy Note 8

Samsung na swoich oficjalnych kanałach zdradził właśnie w jaki sposób odbywały się prace i jak powstawał najnowszy rysik zwany S Pen do jego flagowego modelu Galaxy Note 8.

Jesteście ciekawi Państwo w jaki sposób odbywały się prace nad tym maleństwem, tak niezbędnym do obsługi najnowszego flagowca ? Jeśli tak, zapraszam do tekstu poniżej.

Na oficjalnych stronach Samsunga pojawił się właśnie wywiad z Hyesoon Jeong. Możemy przeczytać w nim o aspektach, szczegółach i procesach jakie towarzyszyły powstawaniu najnowszego S Pena. Hyesoon Jeong mówi między innymi o spotkaniach pracowników Samsunga, na których omawiane były niezbędne funkcje jakie znaleźć miały się w rysiku jaki znajdziemy w zestawie z Samsungiem Galaxy Note 8.

Wyjaśnię najpierw kim jest ta tajemnicza osoba, o której wyżej wspomniałem, otóż Hyesoon Jeong jest to główna inżynier w Framework R&D Group for Samsung’s Mobile Communications Business Team. Osoba ta odpowiedzialna jest przede wszystkim za wdrożenie i opracowanie urządzeń, z których potem my na co dzień namiętnie korzystamy.

W wywiadzie jaki każdy z nas może przeczytać na stronie Samsunga dowiedzieć możemy się o tym, że Samsung, nie zdecydował się na uaktualnienie obecnie istniejących funkcji. Zdecydowano się natomiast na stworzenie całkowicie nowych funkcjonalności zapewniających większą wygodę dla użytkowników. Główna inżynier zakomunikowała, że na początku roku Samsung organizuje spotkania o nazwie Note Kickoff, na których omawiane są różne pomysły mające wpływać na jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane użycie podstawowych funkcji urządzenia. Na spotkania o których wspomina zapraszani są pracownicy z różnych działów. Takie zróżnicowanie ma pozwolić podejść do problemu kompleksowo i dopracować różne aspekty oferowanego urządzenia.

samsunggalaxynote8teaservideoshighlightcameraandspenfeatures-21-1503299248

Kto w takich spotkaniach uczestniczy? Już wyjaśniam –  pojawiają się między innymi osoby z zespołów ds. rozwoju, planowania produktów czy użyteczności. Każda z grup wymienia się swoimi pomysłami i przemyśleniami, a wszystko to po to, aby użytkownicy korzystający z urządzeń mogli dostać wszystko to na co stać wyżej wymienione sprzęty.

Uprzedzam wasze pytania, informacja taka nie jest tylko zapewnieniem. Dzięki spotkaniom, o których powyżej wspomniałem możemy korzystać z najnowszej funkcji takiej jak: Live Message. Nowa funkcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Funkcja ta jest wynikiem współpracy i analizy potrzeb klientów marki. W wywiadzie Jeong opisuje również inne funkcje rysika S Pen, dlatego warto się nim zainteresować.

Mnie osobiście bardzo cieszy inicjatywa Samsunga, dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze potrzeby i uwagi nie są ignorowane. Koreański gigant podchodzi do nich z należytą uwagą i wraz z całym zespołem krok po kroku je analizuje.

Brawo Samsung! Hasło klient nasz pan nabiera tutaj dosłownego wydźwięku!

Źródło: 1,2

Top