Note 9 na plakacie reklamowym

napisał(a) Przemysław Zdebski - Lipiec 13

Note 9 na plakacie reklamowym

Do sieci trafiło zdjęcie, które wygląda jak materiał promocyjny nadchodzącego Note 9. Fake? Niekoniecznie, ponieważ za wyciekiem stoi dobrze znany użytkownika Twittera – Ice universe. Zdjęcie pokazuje szczegółowy obraz tego, jak będzie prezentował się nowy rysik S-Pen, a także uchyla rąbka tajemnicy, jaki będzie dizjan dziewiątej odsłony Note‚a.

Pochodzący z Chin leakster Ice Universe słynie z przepowiadania tego, co niebawem ma zostać ogłoszone lub zaprezentowane szerszej widowni. Zaprezentowane zdjęcie ujawnia plecki nowego flagowca Samsunga oraz wygląd nowego rysika S-Pen. Jest to pierwszy tego typu wyciek.

Dizajn samego piórka nie zmienił się względem swoich poprzedników, chociaż trzeba zaznaczyć, że jest bardziej kanciasty od swojego poprzednika. Samo zdjęcie nie ujawnia i nie potwierdza żadnych dodatkowych informacji o nowych funkcjonalnościach rysika. Możemy jedynie bazować na tym, co napisał Ice universe pod postem.

„Nowy i superpotężny Note 9”

note 9

Według raportu nowy rysik S-Pen będzie korzystał z Bluetooth. Ułatwi to przeprowadzanie szeregu czynności, takich jak kontrolowanie muzyki. Ostatni raportu FCC (Federalnej Komisji Łączności) również wspomniał o wsparciu dla Bluetooth, dlatego coś musi być na rzeczy. Zdjęcie potwierdza również horyzontalne ustawienie kamer głównych, dokładanie tak samo, jak było w przypadku Galaxy Note 8. Takie ustawienie potwierdza jednak to, czego się spodziewaliśmy. Note 9 dostanie większą baterię – 4000 mAh.

„The new super powerful Note„, takim sloganem jest opatrzony materiał promocyjny przedstawiony na zdjęciu. Samsunga zawsze reklamował Note‚a jako niezwykły smartfon, przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą posiadać narzędzie umożliwiające pracę w dowolnym miejscu. To samo dotyczy Note 9 i chociaż hasło „nowy, superpotężny Note” nie brzmi zbyt chwytliwi, to doskonale podsumowuje Note 9. Nadchodzący flagowiec, będzie po prostu nowym, potężniejszym Note 8 i nic więcej.

Co prawda żadna z tych informacji nie jest potiwerdzona przez Samsunga, to w jakimś stopniu można ulec wrażeniu, że właśnie tak będzie prezentował się tegoroczny smartfon z rysikiem. Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już za niecały miesiąc w Nowym Jorku podczas uroczystej prezentacji. Do tego czasu wyczekujcie kolejnych informacji na naszym blogu!

Źródło: 1

Top