Najlepszy smartfon do gier: Galaxy S9+

napisał(a) Przemysław Zdebski - Kwiecień 09

Najlepszy smartfon do gier: Galaxy S9+

Czy są tu jacyś maniacy mobilnego grania? Na raz zadawaliście się sobie pytanie, który smartfon do gier będzie najlepszy. Wydawać by się mogło, że odkąd Razer ujawnił swoje urządzenie Razer Phone, to właśnie ono będzie na szczycie polecanych smartfonów do gier. W końcu firma od lat kojarzona jest z produktami przeznaczonymi dla entuzjastów gier wideo. Jednak z raportu opublikowanego przez T-Mobile wynika, że najlepsze urządzenie przeznaczone do mobilnego grania wyprodukował nie kto inny jak Samsung.

T-Mobile wrzuciło na popularny serwis internetowy materiał prezentujący „top 5 telefonów komórkowych do grania online”. W zestawieniu znalazła się ścisła elita wśród smartfonów.

Samsung przed Apple’em, jeśli chodzi o mobilną rozgrywkę

gier
Bezkompromisowym zwycięzcą został niedawno wydany Samsung Galaxy S9+. Urządzenie zostało uznane za najlepsze urządzenie do mobilnego grania. T-Mobile wskazuje podczas prezentacji, że dzięki najnowszemu procesorowi Snapdragona oraz potężnemu układowi graficznemu Adreno 630 nie ma gry, której S9+ by nie podołał.

Dodatkowo olbrzymi ekran, dwa głośniki w systemie stereo znacząco pogłębiają doznania audiowizualne podczas rozgrywki. Warto też wspomnieć, że do dyspozycji użytkownika oddano również rozszerzony zasięg LTE, który szczególnie przyda się podczas rozgrywek online.

Tuż za Galaxy S9+ uplasował się ostatni flagowiec od LG – V30+. Dalej mamy znowu urządzenie od Samsunga — Note 8. Zaszczytne 4 miejsce przypadło flagowcowi Apple’a. iPhone X, który został wyposażony w wiodący w swojej klasie procesor Bionic A11 i autorski układem graficzny nie dostarczy nam takiej jakości w grach jak konkurencyjne urządzenia Samsunga. Dlatego warto wziąć ten fakt pod uwagę, jeśli zamierzacie dużo grać na swoim telefonie. Listę zamyka zeszłoroczny Galaxy S8+. Telefon mimo swojego wieku nadal nie ustępuje wydajnością nawet tegorocznym flagowcom.


Sam nie jestem fanem mobilnego grania, ale znam masę osób, które już dawno zrezygnowało z konwencjonalnego grania w gry wideo. Jeśli miałbym sam wybrać zwycięzcę, to kierowałbym się bardziej osobistymi preferencjami co do marki telefonu. Każde z wyżej zaprezentowanych urządzeń zagwarantuje wam więcej niż udaną rozgrywkę w każdej możliwej grze.

Źródło: 1

Top