Galaxy S9 nawet do 2000 zł taniej w przedsprzedaży

napisał(a) Przemysław Zdebski - Luty 27

Galaxy S9 nawet do 2000 zł taniej w przedsprzedaży

Nowe smartfony Koreańczyków to temat numer jeden w całym świecie technologicznym. Jednak jak to bywa na tym świecie, wszystko, co dobre ma swoją cenę. Zazwyczaj wysoką. Jednak Samsung przygotował dla swoich konsumentów wyjątkowo korzystną promocję. Nawet do 2000 zł taniej w przedsprzedaży!


Na polskiej stronie Samsunga pojawiła się informacja o tym, że ruszyła przedsprzedaż najnowszych flagowców — Galaxy S9 oraz S9+. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wiadomość o tym, że Samsung dopłaca 400 zł do każdego telefonu, który zechcemy wymienić za Galaxy S9 lub S9+. Bez względu na jego stan oraz model. Orłem z matematyki nigdy nie byłem, ale na wstępie daje nam to minimum 400 zł rabat na Galaxy S9, co według mnie jest bardzo dobrą ofertą. Zważywszy, że oprócz tańszego urządzenia, będziemy mogli cieszyć się najnowszym sprzętem 7 dni przed startem oficjalnej sprzedaży nowych „galaktyk”.

przedsprzedaży

 

Mało tego partner promocji deklaruje nawet do 2000 zł rabatu na nowe urządzenia Samsunga. Jednak żeby załapać się na taki rabat, trzeba dysponować telefonem pokroju Galaxy S8 / S8+ w stanie niemalże idealnym. Wówczas za telefon dostajemy około 1500 – 1600 zł + 400 zł dzięki ofercie promocyjnej Samsunga. Skusilibyście się na taką promocję?

Jak skorzystać z promocji?

Nic prostszego. Wystarczy, że wejdziecie na poniższy link:

Przedsprzedaż

Następnym krokiem będzie zamówienie Galaxy S9 lub S9+ w przedsprzedaży i oczekiwanie na jego przyjście. Jak już telefon trafi do waszych rąk, będziecie musieć go włączyć i zarejestrować w aplikacji Members w celu odebrania 400 zł. Kolejnym krokiem będzie wycena waszego starego smartfona. Nie musi to być urządzenie Samsunga. W tym celu udajcie się na stronę samsung.kupimyto.pl i dokonajcie indywidualnej wyceny. Strona pokieruję was, zatem nie bójcie się, wszystko jest bardzo intuicyjne i przemyślane. Przedostatnim zadaniem będzie podanie otrzymanego wcześniej kodu z aplikacji Members. Dzięki temu, bez względu na stan, model i specyfikację urządzenia dostaniemy 400 zł. Na koniec ustalamy dogodny termin oraz miejsce odbioru telefonu przez kuriera. W tym celu będziemy musieli podać swoje dane kontaktowe oraz adres, a także numer konta bankowego oraz IMEI starego telefonu. Po tych działaniach pozostaje nam czekać do przyjazdu kuriera.

przedsprzedaży

Zwrot pieniędzy za nasze stare urządzenie + 400 zł powinniśmy otrzymać po weryfikacji stanu oddawanego smartfonu. Po tej operacji partner promocji prześle wszystkie środki na wskazany wcześniej numer konta. Pamiętajcie, żeby zbytnio nie zwlekać z zakupami, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do 20 marca 2018 roku.

Źródło: 1

Top