Galaxy S8+ SMARTgirl: kolor prosto z wybiegów

napisał(a) Przemysław Zdebski - Listopad 30

Galaxy S8+ SMARTgirl: kolor prosto z wybiegów

Nie przypadła wam do gustu bordowa odmiana Galaxy S8? Nic nie szkodzi, ponieważ Samsung wydaje kolejną limitowaną edycję swojego flagowego modelu. Tym razem dodaje do zestawu z Galaxy S8+ etui SMARTgirl sygnowane nazwiskiem Swarovskiego.


Po wczorajszej premierze Galaxy S8 w kolorze Burgundy Red, Koreańczycy postanowili upiększyć nieco większego brata esósemki i nadać jej unikatowego charakteru. Galaxy S8+ SMARTgirl, to nic innego jak regularny Galaxy S8+ w wersji Rose Pink, ale z pewnym nietypowym etui. Obudowa została specjalne zaprojektowana przez Swarovskiego. Case charakteryzuję się nie tylko nietypową nazwą, a również samym wykonaniem. Plecki etui zostały pokryty metalowo-różowym wykończeniem, na którym naniesiona została bogata ornamentaria w kolorze ciemnej zieleni oraz kobaltowego granatu. Ogólnie mówiąc, przepych jak w baroku!

SMARTgirl

 

Wyjątkowość wersji SMARTgirl to także fakt, że wyprodukowano jedynie 7000 sztuk takiego modelu. Jak się łatwo domyślić nowa edycja Galaxy S8+ nie będzie dostępna na całym świecie, a jedynie w obrębie jednego państwa. W przypadku SMARTgirl jest to światowa stolica mody i sztuki — Włochy.

SMARTgirl zawita na sklepowe półki 1 grudnia w cenie 949 euro. Płacąc 1000 zł więcej, dostajemy unikatową obudowę sygnowaną logiem Swarovskiego, ale nic poza tym. Wnętrze urządzenia zostaje bez zmian. Zatem, czy warto? O gustach się podobno nie dyskutuję, ale osobiście bardziej mi się podobała limitowana edycja Burgund Red.

A jakie są wasze odczucia?

Źródło:1

Top