Galaxy Note 8 wreszcie otrzymuję aktualizację do Oreo

napisał(a) Przemysław Zdebski - Marzec 28

Galaxy Note 8 wreszcie otrzymuję aktualizację do Oreo

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy ubiegłorocznego Galaxy Note 8! Android Oreo w końcu wylądował na jego pokładzie. Warto wspomnieć, że tuż po Galaxy S8 oraz S8+ jest to kolejne urządzenie mogące cieszyć się nowym ciasteczkowym systemem. Przyjrzymy się, co ciekawego wnosi Oreo do nowego Note‚a.

Dziennik zmian jest dość spójny i zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń. Ulepszono system zabezpieczeń biometrycznych (rozpoznanie twarzy, odciski palców oraz skaner tęczówki), a także dodane szereg usprawnień na panelu szybkich powiadomień, ekranie głównym, klawiaturze Samsunga. Dodatkowo poprawiono wydajność samej nakładki systemowej Samsunga. Dokładniejszy spis zmian znajdziecie poniżej.

Note 8 Note 8 Note 8 Note 8

Cała aktualizacja waży około 1.5 GB i zawiera również marcową poprawkę bezpieczeństwa. Zatem radzę uzbroić się w sieć Wi-Fi podczas aktualizowania waszego Note 8, aby uniknąć niechcianych wizyt w serwisach.

Czy warto pobierać Androida 8 Oreo dla Note 8?

Osobiście wstrzymałbym się z tym procederem i czytał róże portale (w tym nasz!) aby dowiedzieć się jak zachowuje się Oreo na Galaxy Note 8. Jak sami wiecie, nie rzadko bywa tak, że nowa aktualizacja potrafi totalnie wysypać telefon. Bateria może uzyskiwać gorsze rezultaty, coś może lagować i przycinać, jakaś funkcja może nie działać poprawnie itd. Dlatego zalecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pierwsze testy Note 8 z Oreo na pokładzie.

Z doświadczenia wiem, że brak pośpiechu w takich kwestiach zaoszczędzi wam sporo późniejszych nerwów i ewentualnych problemów z downgradem do niższej wersji urządzenia.

Źródło: 1

Top