Galaxy Note 8 wraz z Nougatem 7.1.1

napisał(a) Przemysław Zdebski - Czerwiec 09

Galaxy Note 8 wraz z Nougatem 7.1.1

To już pewne, że Samsung przygotowuje Galaxy Note 8, wskazują na to, chociażby ostatnie doniesienia o przeprowadzanych testach Androida 7.1.1 Nougat. Najprawdopodobniej, to właśnie z Nougatem na pokładzie, ósma odsłona popularnego Note’a dotrze na półki sklepowe.

 

Wiadomość o tym, że Koreańczycy testują Nougata w wersji 7.1.1 na pokładzie Note’a 8 świadczy o tym, że telefon jest praktycznie na etapie produkcyjnym. Dziwi natomiast fakt, że Samsung nie zdecydował się na Androida 7.1.2, który miał premierę w kwietniu tego roku. Warto wspomnieć, że Galaxy Note 8 może być jednym z pierwszych smartfonów, który otrzyma fabryczną aktualizację do systemu Android O.

Galaxy Note 8

 

Zgodnie z oczekiwaniami, nowy Note będzie wyposażone w wyświetlacz Infinity, przypuszczalnie o przekątnej 6.3 cala, co sugerowały poprzednie plotki. Format wyświetlanego obrazu to niestandardowe 18.5:9, znane z Galaxy S8. Co w rzeczywistości ma się przekładać na wręcz bliźniaczą konstrukcję względem kwietniowych premier Samsunga. Kwestia rozdzielczości ekranu nie jest do końca jasna. Spekuluje się o znanej z Galaxy S8 QHD+ (1440 x 2960 px), ale jednocześnie nie wyklucza się zastosowania 4K Ultra HD.

Galaxy Note 8

Musicie przyznać, że rendery Note’a 8 wyglądają nieziemsko

Niestety źródło nie podaje dokładnych, a tym bardziej potwierdzonych informacji na temat układu scalonego znajdującego się w nowym Galaxy Note 8. Jednak można zgadywać, że będzie to Exynos z serii 8895 na rynek europejski i Snapdragon z serii 800 na rynek amerykański. Dodatkowo niejaki Ming-Chi Kuo, który słynie ze swoich predykcji na temat produktów Apple, uważa, że Galaxy Note 8 będzie dostarczony z podwójną kamerą, z 3-krotnym zoomem optycznym, szerokokątnym obiektywem o rozdzielczości 12 megapikseli, a także podwójną stabilizację obrazu. Przypuszczenia Tajwańczyka są jak najbardziej prawdopodobne, zwłaszcza że Samsung opatentował swój własny system podwójnych kamer.

Galaxy Note 8

Tak może wyglądać nowy Note

 

A kiedy nastąpi premiera długo wyczekiwanego następcy niechlubnego Galaxy Note 7? Według holenderskiego serwisu GalaxyClub urządzenie może ujrzeć światło dzienne pod koniec lata. Jednakże w związku z dosyć późną premierą flagowców z serii S, na premierę może przyjść nam poczekać nawet i do października.

Źródło: 123

Top