Dual Sim w Galaxy S9?

napisał(a) Paweł Kucięba - Luty 07

Dual Sim w Galaxy S9?

Rozwiązanie zwane Dual Sim w telefonach komórkowych stosowane jest coraz śmielej. Widzimy w tym już nie tylko ciekawą funkcjonalność, ale przede wszystkim potrzebę. W pracy, korzystając z innego numeru najczęściej borykamy się z drugim smartfonem, a po co? Dzięki Dual Sim w jednym urządzeniu zastosowane mogą zostać dwie karty Sim, dzięki czemu telefon zyskuje funkcjonalność obydwu urządzeń.

Galaxy S9 Dual SIM zaobserwowany został na oficjalnej, niemieckiej stronie producenta, gdzie pojawiły się informacje o telefonie pod nazwą kodową SM-G960F / DS. To nic innego, jak międzynarodowy wariant smartfona z miejscem na dwie karty SIM – stąd oznaczenie DS (Dual Sim). 

Dzięki niemieckiej stronie zobaczyć możemy także najnowszą tapetę jaka będzie promowała flagowe urządzenie. Takie przecieki zwiastują nam, że premiera S-dziewiątki już naprawdę blisko!

Czołowe modele telefonów różnych firm raczej rzadko pojawiają się na europejskim, a co dopiero polskim rynku. Zaobserwować możemy je przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych czy Azji. Są jednak wyjątki tak jak w przypadku Samsunga Galaxy S8+ w wersji Dual SIM, którego dystrybucja odbywała się również w krajach europejskich. Czy z tegorocznym modelem będzie tak samo? Okazuje się, że najprawdopodobniej tak co powinno nas cieszyć. Jeśli model nie będzie miał swojej premiery w polsce i tak dużo łatwiej będzie można go odnaleźć na portalach aukcyjnych poprzez sprowadzenie z innych, sąsiadujących z nami krajów, a to już naprawdę ułatwia możliwość zakupu!

Samsung Galaxy S9 ma premierę na MWC 2018. Wiemy, że konferencja Unpacked odbędzie się już za niespełna miesiąc – 25 lutego.

samsung-galaxy-s9-dual-sim

 

Samsung poinformował także, że niedługo po oficjalnej premierze ma rozpocząć się przedsprzedaż flagowego modelu, która potrwa do 16 marca. Telefon według założeń trafi do ogólnej sprzedaży 16 marca – to już naprawdę niedługo. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, z pewnością ucieszy was fakt, że Koreańczycy przygotowali także nowe akcesoria takie jak: nowa bezprzewodowa ładowarka, oryginalne etui Hyperknit Cover czy stacja dokująca DeX Pad w ulepszonej wersji.

Zacieramy zatem ręce, premiera zbliża się wielkimi krokami!

Źródło: 1

Top