Aplikacje

 
Przemysław Zdebski / 01 sierpnia
spotach

Samsunga pogrąża iPhone’a X w kolejnych spotach

Samsung jak widać, świetnie się bawi, pogrążając jeszcze bardziej iPhone X. Ostatnio pisałem o tym, jak Samsung szydził w swoich spotach reklamowych z prędkości LTE, aparatu, wejścia słuchawkowego (a właściwie to jego braku) oraz szybkiego ładowania. Koreańczycy jednak uznali, że warto jeszcze pognębić Apple’a i wypomnieć im parę rzeczy.

Przemysław Zdebski / 01 sierpnia
fal ultradźwiękowych

Wbudowany w ekran skaner linii papilarnych będzie korzystał z fal ultradźwiękowych

Od już niemalże roku spekuluje się odnośnie do tego, który smartfon Samsunga będzie pierwszym urządzeniem ze skanerem linii papilarnym wybudowanym w ekran. W tym tygodniu Urząd Patentowy USA opublikował zgłoszenie patentowe Samsunga, które opisuje zastosowanie tegoż czytnika linii papilarnych z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych. Czy zatem Galaxy S10 będzie pierwszym masowym urządzeniem z taką technologią?

Przemysław Zdebski / 26 lipca
wyginany

Wyginany smartfon od Samsunga zachwyci funkcjonalnością

Podczas gdy wszyscy wyczekują premiery Note 9, postanowiłem omówić kwestię najbardziej zagadkowego telefonu ostatnich lat. Mowa tutaj o Galaxy X (albo jakkolwiek inaczej będzie się nazywał ten wyginany cudak). Samsung udostępnił za pośrednictwem portalu LetsGoDigital zbiór patentów, a także sugerowany dizajn wyginanego smartfona.

      Top